27 березня в коледжі відбулось чергове засідання Школи педагогічної майстерності на тему «Практикум. Створення буклету «Власний стиль викладання як професійно значуща якість сучасного педагога».
Інтеграція нашої держави в європейський освітній та науковий простір, підвищення якості освіти та рівня викладання освітніх компонент зумовлюють посилення вимог до сучасного викладача, рівня його професійної компетентності, загальної культури, педагогічної майстерності та постійного самовдосконалення.
Тому, з метою формування знань, умінь та навичок педагогічної майстерності викладача, комунікативної компетенції, уміння викладання в сучасних умовах, підготовки конкурентоспроможних фахівців відбулось дане засідання Школи педагогічної майстерності.
Модератором засідання була Леся Гвоздецька, викладач соціології та економіки підприємства, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України. У своїй доповіді педагогиня зазначила, що сучасні умови розвитку українського суспільства в поєднанні зі стрімким розвитком світових інформаційних технологій призводять до значної зміни існуючої педагогічної дійсності, що диктує необхідність більш повного і всебічного вивчення впливу стилю викладання на засвоєння матеріалу, а також формування особистісних якостей здобувачів освіти.
Творчий актив Школи педагогічної майстерності зауважив, що створення буклету про власний стиль викладання дозволяє педагогу більш докладно та ґрунтовно відобразити всі свої професійні досягнення, показати знання і навички, рівень володіння методичними вміннями, сучасними інформаційними технологіями. Наявність власного буклету є свідченням рівня результативності педагогічної діяльності. Він стане в нагоді для атестації, працевлаштування, презентації на батьківських зборах, саморозвитку, самоосвіти й підвищення самооцінки. Будь-яка форма та вигляд створеного буклету (паперовий, електронний у формі папки з файлами чи презентації Microsoft PowerPoint, вебсайт тощо) вимагає крім творчого підходу ще й певних умінь і знань для його створення.
Підбиваючи підсумки засідання учасники Школи педагогічної майстерності здійснили обмін перспективним педагогічним досвідом з питань компетентнісного підходу до реалізації сучасних освітніх практик у навчально-організаційну та науково-методичну діяльність педагогічних працівників коледжу та створення особистих буклетів власного стилю.