МАЙСТЕР-КЛАС ПРОДУКТ МАРКЕТИНГ «Я МАРКЕТОЛОГ. ЕТАПИ УСПІХУ»

Дата: 12 лютого 2022 о 15:29

Часто абітурієнти і студенти, а інколи і вже майже професійні маркетологи-випускники не розуміють різницю між такими, насправді досить схожими речами, як маркетингова спеціальність, професія, і та посада, яку планує займати (або займає) маркетолог. Як досягти успіхів у цій професії, з чого розпочинати.
Відповіді на ці запитання дала представниця Асоціації випускників, продукт маркетинг менеджер в українській продуктовій IT компанії «SaaSJet», яка діє на міжнародному B2B ринку, Юля Щербина під час майстер-класу «Я маркетолог. Етапи успіху».
Студенти-маркетологи різних курсів із захопленням слухали розповідь успішного фахівця сфери маркетингу.
За результатами експрес-тестів визначали наскільки правильно вони вибрали майбутню професію, а кому треба пошукати себе в іншій спеціальності.
Велику зацікавленість викликала інформація про затребуваність маркетологів на сучасному ринку праці, адже практично в кожній компанії є штатний маркетолог. Юля розповіла, що це популярна і високооплачувана професія. Крім затребуваності в компаніях-виробниках, маркетологи завжди необхідні в профільних консалтингових компаніях.
Не менш важливою була інформація про те, що маркетолог є однією з найбільш високооплачуваних професій.
Під час майстер-класу Юля презентувала проєкт «Чи легко влаштуватися на роботу маркетологом? Як зазвичай будується кар’єра?»
Учасники заходу щиро дякували колишній випускниці, провідному менеджеру компанії «Saasjet» за важливі поради та настанови. Вони чітко зрозуміли для себе, що професія маркетолога дуже багатогранна і цікава. Крім складної і кропіткої аналітичної складової, кожен  отримає масу адреналіну і можливостей проявити свої творчі здібності.