Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ЛЮТНЕВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ В 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Date: 18 березня о 18:44
Author: admin 0. 1.

27 лютого відбулося чергове засідання педагогічної ради Тернопільського фахового коледжу харчових технологій.

На засіданні секретар педагогічної ради Ірина Чеченюк проінформувала про виконання рішень попередніх педагогічних рад.

Тетяна Когут, заступник директора з навчальної роботи наголосила на необхідності організаційно-методичного супроводу для здобувачів освіти коледжу щодо проведення у 2023-2024 навчальному році національного мультипредметного тесту. Наталія Мурмила, голова циклової комісії соціально- гуманітарних дисциплін зауважила, що викладачі циклової комісії надають здобувачам освіти необхідні консультації з окремих тем та всю необхідну організаційно-методичну підтримку. Також циклова комісія рекомендує сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання https://zno.osvita.ua/, створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

Ірина Пиріг, завідувачка технологічного відділення доповіла, що 22-26 січня 2023 року відбувся кваліфікаційний іспит здобувачів фахової передвищої освіти освітньо-професійних програм «Виробництво харчової продукції» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» спеціальності 181 Харчові технології. Організація і проведення кваліфікаційного іспиту базувалась на таких принципах: академічна доброчесність, об’єктивність, прозорість і публічність.

Тетяна Когут, заступник директора з навчальної роботи, виступила щодо внутрішньої системи забезпечення якості освіти як потужної основи для ініціатив щодо сталого розвитку закладу освіти. Тетяна Михайлівна наголосила, що коледж послідовно дотримується визначених ним процедур розроблення, затвердження, моніторингу та періоду перегляду освітньо-професійних програм. Завідувач навчально-виробничою практикою, завідувачі відділеннями і класні керівники здійснюють моніторинг кар’єрного шляху випускників коледжу. У положенні про внутрішню систему забезпечення якості освіти враховано заходи щодо реагування на виявлені недоліки в освітній діяльності  за освітньо-професійними програмами. Під час самооцінювання ОПП враховуються результати опитування (анкетування) здобувачів освіти, враховано участь роботодавців при проведенні самооцінювання. Дані процедури є врегульованими, розроблено методологію опитування усіх зацікавлених сторін. Роботодавці виступають партнерами у забезпеченні якості ОПП. У коледжі проводиться внутрішній моніторинг проблем в реалізації ОПП.

Також Тетяна Когут відзначила, що узагальнення досвіду роботи в міжатестаційний період дозволяє педагогічним працівникам обмінюватися кращими практиками та інноваціями, що сприяє підвищенню ефективності педагогічної діяльності. Посилення підвищення професійної кваліфікації в цей період допомагає адаптувати методи навчання до сучасних вимог та підтримує стале підвищення рівня освіти. Вирішено рекомендувати викладачам продовжувати працювати над вдосконаленням своїх професійних вмінь, педагогічної майстерності, самоосвітою та удосконаленням навчально-методичних комплексів з усіх освітніх компонентів.

На засіданні педагогічної ради здійснено розгляд, обговорення, затвердження атестаційних характеристик педагогічних працівників Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі, котрі підлягають атестації у 2024 році.

Також педагогічний колектив обговорив значення педагогічного контролю як ключового компонента діагностики навчальних досягнень здобувачів освіти. Людмила Гарасим, завідувачка відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва, наголосила, що ключовим компонентом педагогічної діагностики навчальних досягнень здобувачів фахової передвищої освіти є педагогічний контроль, сутність якого зводиться до виявлення, вимірювання та оцінки загальних, спеціальних компетентностей і програмних результатів навчання на різних етапах засвоєння змісту  освітніх компонентів та виконання усіх видів робіт, передбачених навчальним планом (теоретична підготовка, практичні (лабораторні) заняття і самостійна робота, курсові роботи, практики, науково - пошукова робота тощо). Педагогічний контроль в коледжі здійснюється шляхом вимірювання досягнень визначених результатів навчання у формі діагностичного, поточного, післяатестаційного та підсумкового контролю.

Тетяна Когут, заступник директора з навчальної роботи, ознайомила присутніх із Положенням про олімпіади з фахових освітніх компонентів серед здобувачів освіти Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі. Дане положення сприятиме організації олімпіади з фахових освітніх компонентів серед здобувачів освіти всіх спеціальностей коледжу з метою:

- стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

- реалізація здібностей талановитих здобувачів освіти;

- формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя;

- популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій;

- підвищення інтересу до поглибленого вивчення фахових освітніх компонентів, формування у колах студентської молоді навичок дослідницької роботи;

- моніторингу рівня навчальних досягнень здобувачів освіти;

- підвищення рівня викладання фахових освітніх компонентів, фахової підготовки здобувачів освіти;

- прищеплення студентській молоді навичок науково-пошукової та творчої роботи;

- створення умов для підвищення якості освіти;

- виявлення, розвиток і стимулювання обдарованих здобувачів освіти та організації роботи з ними, залучення їх до навчання у закладах вищої освіти;

- підбиття підсумків роботи гуртків;

- залучення педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою молоддю;

- формування команд для участі у Всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах;

- виявлення достойних претендентів на вакантні посади згідно запитів Тернопільського обласного центру зайнятості та роботодавців-партнерів.

Положення затверджено та буде уведено в дію наказом директора.

Секретар педагогічної ради Ірина Чеченюк

Засідання педради (ФОТО)

Comments:
Only authorized users can leave comments.