БЕЗПЕЧНІ ПОДОРОЖІ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Дата: 24 листопада 2021 о 13:29, Оновлено 25 грудня 2021 о 15:55
3 листопада в групі 1-ХТ-ВХП-3/9 в онлайн форматі практичним психологом Валентиною Банирою проведено бесіду про безпечні подорожі та безпечне працевлаштування, під час якої говорили про те, що  виїзд за кордон може залишити надзвичайні враження та відкрити нові обрії.
Водночас, наголосили, що вкрай важливо дотримуватися правил безпечної подорожі та працевлаштування в іншій країні. Нехтування цими правилами може завдати неабиякої шкоди: обмеження права подальшого виїзду та роботи за кордоном, обмеження свободи, втрати здоров’я чи навіть життя. Краще дізнатися більше заздалегідь, щоб не опинитись в скрутній ситуації за кордоном.
Метою заходу було підвищити рівень знань студентів щодо безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.
Також студенти взяли участь у квесті «Безпечні подорожі» суть якого полягала в тому, щоб студенти в ігровій формі побували в ситуаціях, які трапляються під час подорожей та працевлаштування.
Віртуальна тридцятихвилинна пригода дозволила користувачам перевірити, що може статися, якщо вони підпишуть контракт, не прочитавши його, погодяться перевезти посилку від незнайомця за кордон, віддадуть свій паспорт роботодавцю, приймуть або відхилять низку інших ризикованих пропозицій під час подорожі.
Квест – це гра з декількома сценаріями, що відображав ключові гендерні, вікові та професійні аспекти. Після завершення гри користувачі отримали аналіз прийнятих рішень, а також поради щодо безпечного працевлаштування й подорожей. Після проходження квесту кожен студент отримав сертифікат.
Учасники заходу переглянули фільм «Життя на продаж» та активно обговорили те, що при влаштуванні на роботу слід переконатись, що все безпечно: телефонувати на 527 — Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів і ні в якому разі не нехтувати правилами безпечної міграції та працевлаштування.