ТРАДИЦІЯ МИЛОСЕРДЯ

Date: 16 грудня 2019 о 22:00
201 view

19 грудня особливе свято, День Миколая-Чудотворця, якого здавна вважають покровителем дітей, тих, хто найбільше потребує любові та тепла. Цей день освячений вірою і надією, щедрістю і милосердям, спонукає робити добро і турбуватися про ближніх.

Чудотворець зійшов з небес аби зробити наш світ кращим, здивувати приємними несподіванками. Він навідується в кожну оселю! Часто заходить у гості не сам! Його супроводжують добрі люди, які допомагають здійснити дитячі мрії, добрими справами переконати, що казка таки існує.

Такими добрими помічниками є і студенти ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі», які напередодні Новорічних та Різдвяних свят зазвичай організовують благодійну акцію «Милосердя».

До участі в акції долучилися не тільки студенти та педагоги, але й інші працівники навчального закладу. Цьогоріч волонтери – добровольці під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Грицишин С.Й. зібрали 15 тисяч 955 гривень для придбання подарунків потребуючим діткам.

Ось уже майже двадцять років поспіль щирі дружні стосунки пов’язують студентів-волонтерів коледжу з працівниками та вихованцями Тернопільського обласного навчально - реабілітаційного центру.

Несподівана поява Святого Миколая та його помічників з подарунками здивувала не лише дітлахів, а й їхніх батьків. Діти розказували віршики та співали пісні і зі щасливими очима та радісними посмішками отримували дарунки… Найбільшої винагороди годі й чекати!

Свято залишило чимало позитивних вражень і його учасникам, і організаторам. Усі були приємно здивовані та задоволені.

Коли повертаєшся з такої гостини, переповнюєшся подвійними почуттями: з одного боку болю, жалю, навіть провини за те, що ці діти не зовсім здорові і, водночас, радості за те, що вони сильні духом, любов’ю та вірою.

Щира дяка усім, хто долучився до акції «Милосердя»!

Нехай кожний добрий вчинок повертається Вам сторицею!!!

Нехай свято Миколая стане для Вас святом

Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх!

Актив студентської ради