ЩОБ НЕ СТАТИ «ЖИВИМ ТОВАРОМ»

Date: 20 жовтня 2019 о 21:00
190 views

21 жовтня відбулася зустріч студентів коледжу з представником громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» Ольгою Горошко. Під час зустрічі Ольга наголосила на важливості, глобальності та гостроті проблеми сучасного рабства, оперуючи вражаючими фактами та цифрами. Адже на сьогодні у світі зафіксовано 40 мільйонів сучасних рабів, більша частина з яких є жертвами примусової праці. Понад 70 відсотків з них – дівчата і жінки, а чверть – діти. Прибутковість від торгівлі людьми займає третє місце після торгівлі зброєю та наркотиками. При цьому проблема загострюється тим, що різновиди сучасного рабства часом навіть важко класифікувати (бо це, приміром, і примусові шлюби в низці країн, і «успадкування» вдів, і вербування неповнолітніх для участі у збройних конфліктах), а також тим, що жертви в більшості випадків дуже залякані, тож, як правило, не спішать повідомляти про себе та звертатися за допомогою.

Студентів цікавили питання виїзду на закордонні заробітки та як діяти у випадку небезпеки стати «живим товаром».

ТЕЛЕФОНИ, за якими можна звертатися тим,

хто став жертвою торгівлі людьми і потребує допомоги, або ж хоче повідомити якісь важливі факти щодо цієї проблеми:

–  на Національну гарячу лінію з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів – 0 800 500 386 (із стаціонарних телефонів) або 527 ( з мобільних);

–  у відділ боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Тернопільській області – (0352) 27-14-02;

–  до фахівців громадської організації «ТМЖК «Відродження нації» – (0352) 52-39-52.