БЛАГОДІЙНИЙ ГРУДЕНЬ

Date: 28 грудня 2018 о 00:00
199 views

Чи важливо в сучасному світі бути милосердним? Чи потрібно приходити на допомогу тим, хто її потребує? На превеликий жаль у нашій країні, виснаженій економічними, духовними кризами, війною, є багато сиріт, які не мають пільгового статусу, хворих дітей, є одинокі та похилого віку люди.

Такі сучасні реалії життя, як ніколи, потребують від нас добра та милосердя. І доки ситуація не зміниться – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною – переконані студенти коледжу. Тому вкотре обрали не легку, але дуже почесну і шляхетну справу – допомагати іншим, бо чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо.

Щедрим на добрі справи та благодійні проекти виявився грудень.

Тісно співпрацюючи з Тернопільським логістичним центром допомоги бійцям АТО, студенти першого курсу технологічного відділення взяли участь в акції «Допомогти може кожен», формуючи подарункові набори вихованцям будинків- інтернатів у Буданові та Мельниці-Подільській.

Напередодні Дня Святого Миколая студенти-кондитери випекли 700 імбирно-медових пряників, які через логістичний центр відправлені нашим воїнам на передову.

Більше 10 років педагогічний та студентський колективи навчального закладу опікуються дітьми-інвалідами Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру та дитячого будинку «Малятко». З ініціативи студентської ради було створено проект «Вони чекають на турботу». Провівши благодійний ярмарок і виручивши більше 11 тис грн., студенти придбали для дітей навчально-реабілітаційного центру акустичну апарату, розвиваючі ігри, сенсорні м’ячі, солодкі гостинці, для дітей дитячого будинку – подарунки та солодощі.

Волонтерський загін «Милосердя» реалізував акцію «Твори добро», під час якої студенти зібрали продуктові набори, іграшки, книги, смаколики для чотирьох малозабезпечених сімей, які виховують «особливих» дітей.

Студенти з великим бажанням та охотою брали участь у всіх акціях милосердя, конкретними вчинками втілюючи в життя мудрі слова Матері Терези «Милосердя – це величезна сила, що зв’язує і об’єднує людей, … зближує сильніше кровного споріднення і відданої дружби…».