МАРАФОН МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЕКТІВ «МОЛОДЬ ПРОТИ СНІДу»

Date: 3 грудня 2018 о 00:00
204 view

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І навчальний заклад займає тут далеко не останнє місце, адже саме тут формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності студентів про ВІЛ/СНІД, його профілактикупроведено ряд заходів:«МОЗ попереджує, здоровий глузд підказує», тренінги «Обережно! Небезпечне задоволення. Як його уникнути?», засідання за круглим столом «Зловісний кайф - наслідки», анкетування серед студентів «Що я знаю про СНІД», виставка - застереження у бібліотеці коледжу «ВІЛ: життя продовжується?!».

Жоден студент не залишився осторонь проблеми боротьби з ВІЛ/СНІДом, проте найактивнішими виявилися студенти спеціальності «Маркетинг» (групи 3-М-9/9 та 2-М-10/9), які під керівництвом наставника Березівської Н.С. організували марафон мультимедійних проектів «Молодь проти СНІДу».

У своїх роботах студенти застерігали про небезпеку ВІЛ-інфекції, розповідали про шляхи її передачі та рекомендували засоби профілактики. Порушували питання ставлення в суспільстві до ВІЛ-інфікованих, дотримання їхніх прав. Учасники марафону наголосили, що СНІД в Україні – сьогодні серйозна проблема, бо наша країна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ і тільки спільними зусиллями можна перемогти цю хворобу.

Проведення подібних заходів допоможе молодим людям захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Не будьте байдужими! ВІЛ/СНІД – проблема кожного!