Новий навчальний рік!

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ

Дата: 14 червня о 00:00

14 червня відбулося позачергове засідання студентської ради. Серед запрошених гостей – Грицишин С.Й., голова організаційного комітету з проведення рейтингового голосування на посаду директора Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі.

Розпочав засідання Ковальов Е., голова студентської ради, який інформував, що відповідно до чинного законодавства з метою забезпечення демократичності, прозорості та відкритості проведення конкурсного відбору на посаду директора Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі студентство бере активну участь у рейтинговому голосуванні на посаду директора коледжу.

Грицишин С.Й., голова організаційного комітету з проведення рейтингового голосування на посаду директора коледжу, довела до відома присутніх студентських лідерів про особливості участі здобувачів освіти в рейтинговому голосуванні на посаду директора Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі.

Ознайомила з «Положенням про порядок обрання представників з числа здобувачів освіти, що мають право брати участь у рейтинговому голосуванні на посаду директора Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі», у якому зазначено, що «…для контролю за ходом процесу обрання представників з числа здобувачів освіти коледжу, що мають право брати участь у рейтинговому голосуванні на посаду директора коледжу та проведення їх виборів формується студентська виборча комісія, яка здійснює свої повноваження під загальним координуванням Організаційного комітету. Комісія обирається з числа здобувачів освіти, що навчаються в Коледжі. Кількісний та особовий склад студентської виборчої комісії рекомендується студентською радою та затверджується конференцією здобувачів освіти коледжу відкритим голосуванням».

Наголосила, що «…студентська виборча комісія визначається студентським самоврядуванням коледжу у кількості 5 осіб. Голова студентського самоврядування коледжу входить до складу виборчої комісії та виконує обов’язки її голови».

Студентська рада визначила дату, час та місце проведення загальних зборів відділень для висунення кандидатів у представники від здобувачів освіти, що мають право брати участь у рейтинговому голосуванні на посаду директора коледжу.

Також рекомендувала кількісний та особовий склад студентської виборчої комісії. Для підрахунку голосів уповноважила всіх членів студентської виборчої комісії.

Голова студентської ради Едуард Ковальов

Позачергове засідання студради (ФОТО)