ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Дата: 19 травня о 00:00, Оновлено 30 травня о 14:43

19 травня 2024 року в Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі відбувся черговий День відкритих дверей. Заклад гостинно відчинив свої двері для вступників – майбутніх здобувачів освіти нашої великої і дружної освітянської родини.

Традиційно до присутніх звернулася відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Надія Березівська, яка детально представила заклад освіти, наголосивши на перевагах навчання в коледжі,  сучасні навчальні програми, комфортні умови навчання, активне студентське життя та майбутніх перспективах випускників. Вона підкреслила, що після закінчення коледжу здобувачі освіти  можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах освіти.

Ознайомила гостей з особливостями вступної кампанії 2024, роботою приймальної комісії коледжу та іншими ключовими моментами вступного процесу (термінами подачі документів, необхідними документами, правилами проведення вступних співбесід). Акцентувала увагу на необхідних дисциплінах для вступу, на обов’язковості написання мотиваційних листів.

День відкритих дверей пройшов у жвавій атмосфері – з демонстраціями презентацій, фото та відеороликів. Ознайомила гостей із традиціями коледжу та досягненнями наших здобувачів освіти та викладачів. Присутні була проведена  екскурсія по навчальному корпусу та ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу (лекційними аудиторіями, лабораторіями та іншими навчальними приміщеннями).

Після завершення заходу відповідальний секретар приймальної комісії відповіла на запитання аудиторії та подякувала усім за участь у Дні відкритих дверей зі сподіванням на найближчу зустріч у коледжі.

На завершення Дня відкритих дверей Надія Березівська побажала майбутнім вступникам успішного складання співбесіди та вдалого вступу до коледжу. Вона закликала їх не боятися труднощів, вірити у свої сили та прагнути до здійснення мрій.

Ми щиро віримо, що День відкритих дверей допоміг вступникам зробити правильний вибір майбутньої професії та здійснити перший крок до успішного та щасливого життя!

Надія Березівська, відповідальний секретар приймальної комісії коледжу