БЕЗПЕКА КОЖНОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС САМИХ

Дата: 3 квітня о 00:00
61 перегляд

Підлітковий вік – це складна і, водночас, важлива пора у формуванні особистості. Підлітки вразливі, нерідко потрапляють у тенета шкідливих звичок, а це – крок до серйозних проблем у дорослому віці.

Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця коледжу з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість сформувати у здобувачів освіти вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

У рамках популяризації правових знань, з метою формування правової культури серед здобувачів освіти, роз’яснення норм чинного законодавства, попередження правопорушень та негативних явищ у коледжі відбувся виховний захід за участі провідного юриста безоплатної правової допомоги Оксани Павлюк.

Під час зустрічі Оксана Миколаївна ознайомила студентів із специфікою роботи безоплатної правової допомоги, профілактикою злочинів серед неповнолітніх, випадками та умовами, за яких складаються протоколи та виносяться постанови.

Присутні дізналася про кримінальну відповідальність неповнолітніх, види й підстави щодо адміністративної відповідальності, зокрема: куріння тютюнових виробів та електронних сигарет у громадських місцях і на території закладу освіти, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вживання нецензурної лексики, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство, втеча з дому, профілактика та протидія булінгу та види насильств серед дітей в домашніх умовах.

Юрист дала змістовні відповіді на ряд запитань, які виникли під час зустрічі, та нагадала здобувачам освіти про основні правила безпечної поведінки в умовах воєнного стану в Україні, розповіла про реальні ситуації, у які можна потрапити і як їх уникнути. Наприкінці зустрічі закликала студентів бути  законослухняними громадянами нашої країни.

Зустріч пройшла цікаво та інформативно. Подібні заходи допомагають студентам усвідомлювати свої права й обов’язки, запобігати правопорушенням і сприяють створенню безпечнішого й відповідальнішого суспільства. Подібна інформаційна та профілактична діяльність є основним інструментом у формуванні кращого майбутнього для молодого покоління і всієї громадськості.

Безпека кожного залежить від нас самих!

Викладачка правничих дисциплін Ольга Житко

Зустріч з юристом (ФОТО)