«ВСЕ ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ» (ЗУСТРІЧ ІЗ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ, КОНСУЛЬТАНТОМ ЗІ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ НІНОЮ ІВАСИК)

Дата: 1 лютого о 00:00
43 перегляда

Їжа є одним із найважливіших факторів навколишнього середовища, що впливає на стан здоров’я, працездатність, розумовий і фізичний розвиток, а також тривалість життя людини. Правильно збалансований раціон харчування, що дозволяє задовольняти фізіологічні потреби організму, регулярна фізична активність – ось найважливіші умови для міцного здоров’я сучасної людини.

Корисним заходом, спрямованим на популяризацію здорового способу життя серед учасників освітнього процесу, стала зустріч з консультантами зі здорового способу життя Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ніною Івасик, Тетяною Луговською.

Лікарі надали вичерпну інформацію про те, як саме досягнути оптимального і збалансованого харчування за допомогою звичайних продуктів, що характерні для нашого географічного розташування.

Говорили про важливість фізичного виховання, відсутність шкідливих звичок та зловживання алкоголем. Також не обминули обговорення питання про важливість сну та психічного здоров’я, як передумову для успішного і повноцінного життя.

Ніна Мар’янівна розповіла і про можливі проблеми зі здоров’ям при відсутності контролю харчування, основні аспекти формування «здорової тарілки».

Студенти отримали відповідь на запитання, яке хвилювало майже всіх присутніх - чим харчуватись, щоб було смачно, недорого та корисно.

Присутні на зустрічі були активними учасниками діалогу, ставили запитання, на які отримували не тільки кваліфіковані відповіді, а й інформацію про можливе відвідування того чи іншого спеціаліста.

Лікарі резюмували, що головними елементами раціонального харчування є збалансованість і правильний режим. Правильне харчування є невіддільною умовою здорового способу життя. Раціональне вживання продуктів допоможе досягнути високої працездатності та активності протягом усього життя.

Заступниця директора Стефанія Грицишин

Зустріч з лікарями (ФОТО)