ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НАУКИ

Дата: 16 травня 2023 о 00:00

Науково-пошукова дослідницька робота є унікальною формою роботи з обдарованою молоддю. Вона забезпечує оптимальний  простір для навчання, виховання і всебічного розвитку особистості юного вченого, сприяє інтелектуальному прогресу країни, робить великий внесок у формування наукової еліти нації.

Успішне оволодіння навичками дослідження і творчої роботи допомагає випускникам порівняно легко включатися в професійну діяльність, переводити наукові знання у площину практичного використання.

Науково-дослідницька і пошукова робота викладачів і здобувачів освіти коледжу спрямована на аналіз фінансово-господарського стану підприємств готельно-ресторанного господарств і торгівлі та їх маркетингової політики, на оцінювання процесів виробництва і обслуговування в умовах ринкової економіки шляхом проведення різнобічних досліджень за реальними даними, на перспективні напрями розвитку підприємництва і торгівлі, на дослідження новітніх технологій і нових видів сировини у харчовому виробництві та ін.

Науково-дослідницька і пошукова робота студентів є продовженням і поглибленням освітнього процесу і організовується безпосередньо у циклових комісіях коледжу.

Така робота студентів проводиться як під час занять, так і в позааудиторний час у гуртках «Споживач», «Через призму хімії», «Ерудит», «Тризуб», «Глобус», «Сучасний світ ресторатора», «Гостинність», «Солодкий світ кондитера».

Науковий підхід до навчання і виховання у коледжі – це одне з найважливіших питань сьогодення. Залучення обдарованої молоді до наукової роботи проводиться з метою забезпечення ґрунтовної фахової підготовки і подальшого успішного навчання в університетах і академіях. Створення умов для самореалізації та всебічного розвитку особистості – важливий напрямок діяльності педагогічного колективу.

З нагоди Дня науки заступниця директора з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук Тетяна Когут привітала науковців коледжу, викладачів, здобувачів освіти, вручила подяки за наукові досягнення і належну підготовку здобувачів освіти до участі у Всеукраїнських науково-практичних конференціях «Актуальні проблеми та стратегії розвитку підприємництва, торгівлі і маркетингу в умовах сучасного ринку» та «Інновації розвитку харчових технологій та індустрії гостинності у готельно-ресторанному бізнесі». Також були  вручені сертифікати усім учасникам конференцій.

Методистка коледжу Надія Задаянюк