ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО СЕМІНАРУ «ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Дата: 15 травня 2023 о 00:00

15 травня в коледжі відбувся педагогічний семінар на тему «Психолого-педагогічний супровід професійної діяльності педагогічних працівників в умовах сучасних викликів».

Модератором семінару був Віктор Кавецький, в.о. завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, доцент, кандидат педагогічних наук.

Під час цікавої та змістовної доповіді спікера основна увага була зосереджена на тому, що військова російська агресія проти України виявила і загострила проблеми в системі освіти, які мають суттєві ризики щодо розвитку і реформування вітчизняної освіти і науки. Система роботи закладів освіти в умовах воєнного стану і в повоєнний період потребують значної трансформації усієї системи як в цілому, так і всіх її напрямів роботи зокрема.

Доповідач виокремив проблеми, що пов’язані з діяльністю закладів освіти: безпечні умовами праці всіх учасників освітнього процесу, особливості організації освітнього процесу, професійний розвиток педагогів, підготовка персоналу, розвиток системи психологічних служб. Значну увагу у повоєнний період рекомендує приділяти оновленню системи освіти та розвитку педагогічного потенціалу Україні, впровадженню інноваційних проєктів, відновленню сучасної інфраструктури, формуванню у молоді почуття патріотизму, а у населення – громадського обов’язку.

На завершення свого виступу Віктор Євгенович навів рекомендації, які доцільно застосовувати педагогам з метою гармонізації стану свого психологічного здоров’я.

Ми впевнені, що використання зазначених рекомендацій допоможе нашим педагогам під час війни долати психологічне вигорання й надалі сприятиме гармонізації нашого психологічного здоров’я.

Щиро дякуємо Віктору Кавецькому не лише за цікаву але і мотиваційну зустріч.