БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ: ШЛЯХ ДО ПАРТНЕРСТВА І СПІВПРАЦІ

Дата: 26 квітня 2023 о 00:00

26 квітня на технологічному відділенні відбулися батьківські збори у групах 1-ХТ-ВХК-5/9 та 1-ГРС-5/9.

Серед запрошених була завідувачка відділення Ірина Пиріг, яка подякувала батькам за вибір їхніх дітей нашого навчального закладу для  здобуття фахової освіти.

Також вона зупинилася на питаннях щодо організації навчально-виховного процесу  в коледжі, виконання індивідуального навчального плану здобувачами освіти, одержання загальної середньої освіти та перспектив подальшого навчання та працевлаштування. Ірина Пиріг відповіла на всі запитання, що цікавили батьків з даних питань.

Класна керівниця Галина Гаврилюк розповіла батькам про адаптацію здобувачів освіти груп до навчально-виховного процесу в коледжі  в умовах війни. Вона зауважила, що всі здобувачі освіти під час тривог поводять себе спокійно, без паніки. Розповіла про роботу психологині в коледжі та психологічну підтримку здобувачів освіти. Детальніше зупинилася на питанні щодо дотримання здобувачами освіти груп правил внутрішнього розпорядку в коледжі під час навчально-виховного процесу. Відмітила, що у здобувачів освіти немає пропусків без поважних причин. Вони адекватно реагують на окремі зауваження і стараються дотримуватись правил внутрішнього розпорядку.

Галина Гаврилюк ознайомила батьків із успішністю здобувачів освіти. Відзначила, що всі стараються вчитися за їхніми можливостями. Однак, зауважила, що деяким здобувачам освіти не вистачає знань базової школи, проте, в них є мотивація до навчання. На прохання батьків класна керівниця охарактеризувала кожного здобувача освіти відносно їх навчання та поведінки.

Під час бесіди з батьками була звернена увага на позитивне ставлення здобувачів освіти до навчально-виховного процесу в коледжі.

Батьки відмітили, що здобувачі освіти позитивно відгукуються про методи та форми проведення занять викладачами коледжу. Дуже імпонує батькам те, що відносини між здобувачами освіти та викладачами коледжу є довірливими і дружніми.

Класна керівниця порекомендувала батькам більше проводити час з дітьми, спілкуватися з ними, емоційно розряджатися і подякувала батькам за гарно вихованих дітей.