ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «УКЛІН ТОБІ ЗА ТВІЙ ПОДВИГ, СОДАТЕ!»

Дата: 17 жовтня 2022 о 00:00

Музика, взагалі, річ надзвичайна. Вона має цілющу дію. Неважливо чи співають її, чи слухають.
Пісня – це одвічний спосіб для українців висловити своє ставлення до ворогів. Недарма, з нею йшли в бій ще з давніх-давен. З початком повномасштабної війни в Україні в українському музичному просторі з’явилося чимало нових треків, які виражають біль українського народу та надихають його на боротьбу до Перемоги.
17 жовтня в рамках відзначення Дня захисників і захисниць України в коледжі відбувся фестиваль патріотичної пісні «Уклін тобі за твій подвиг, солдате!».
У переповненій глядачами залі вирували різні змішані емоції та переживання. Багато хто з глядачів підспівував виконавцям. Міць голосів, невимовна харизма солістів, дівочий та чоловічий темпераменти робили своє – публіка оцінювала виступи щирими оплесками.
Розпочався фестиваль піснею з репертуару Ірини Федишин «Розстріляна весна» у неймовірно трепетному виконанні викладача математики Ольги Дрюченко.
Гурт хлопців групи 2-ХТ-ВХП- 3/9 підняв настрій глядачам запальною піснею з репертуару Скрябіна «Лента за лентою, набої подавай». Овації не вщухали, публіка вимагала: «На біс!».
Досить складний для виконання твір «Подай зброю» вдалося заспівати гурту дівчат групи 3-М-1/9.
Окрасою музичного різнобарв’я став дует у складі студенток групи 1-ГРС-5/9 Сергієнко Єлизавети і Семенюк Анастасії, який виконав пісню Христини Соловій «Одного ранку, ще на світанку».
Невимовно щиро, по-справжньому щемно декламувала поезію П. Філончук «Ти не забудь про мене, Україно!» студентка другого курсу групи 2-ПТБ-6/9 Наталя Соп’яненко.
Учасники фестивалю хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, загиблих унаслідок збройної агресії росії.
Піднесено, патріотично пролунали заключні композиції «Воїни світла» (гурт груп 2-ХТ-ВХК-3/9, 6/11), «Вільні. Нескорені» (Катерина Дробиняк група 1-М-5/9, 1-ПТБ-5/9), «Україна – це ми» (гурт групи 2-ПТБ-3/9).
Естафету вдалих виступів завершив гурт групи 2-М-3/9 піснею «Так, я люблю Україну».
Особливої атмосфери заходу надавали ведучі фестивалю Анна Кучімова та Едуард Ковальов.
Захід став святом творчості, таланту, натхнення, найвищого вияву любові до рідної землі, рідного народу та непохитної віри в Перемогу над ворогом.