ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ «УСВІДОМЛЕНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – УСПІХ СУЧАСНОЇ ЛЮДИНИ»

Дата: 17 травня 2022 о 00:00
63 перегляда

Універсальною потребою людини є прагнення до успіху. Саме поняття успіху в кожного різне: для одного – це кар'єра, для другого – сім'я, а для третього – творчість. Спіймати хвилю успіху вдається не всім, бо він, як рулетка: одному таланить, а іншому – ні. Але людина сама творить своє щастя. Якщо у неї є наполегливість, терпіння, а головне – бажання досягти чогось у житті, то все вийде. Шлях до успіху в кожного свій і залежить від того, як людина розуміє успіх для себе особисто.
Під час панельної дискусії, яка відбулася онлайн у зв’язку з війною, мова йшла про успіх професійний.
Учасниками дискусії виступили: випускниця коледжу 2003 року, представник Асоціації випускників закладу освіти, режисером відеомонтажу, моушн-дизайнером, графічним дизайнеом, копірайтером, диктором, шеф-редактором відділу новин телеканалу ІНТБ Ящищак (Калінчук) Надією та студенти випускники відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва.
Під час заходу учасники визначили складові професійного успіху, розібрались у важливих навичках, які сприяють кар’єрному шляху у професійних сфері, зокрема, у сфері індустрії гостинності та сфері обслуговування.
Цікавою частиною обговорення було визначення якості успішної людини і людини-невдахи.
Надія Ящищак на власному досвіді довела, що великий успіх – це сума багатьох маленьких кроків, які ми робимо щодня у своїй професійній сфері. Він приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще зі своїх внутрішніх ресурсів. Тому важливо не чекати, що хтось відкриє вас, відкривати себе необхідно самим. Сказати собі: «Я хочу! Я можу! Я зроблю!». Працювати і успіх обов’язково прийде!!!