У КОЛЕДЖІ З ПОЧАТКУ ВІЙНИ ВИПЕКЛИ БІЛЬШЕ 2-ОХ ТОН ДОМАШНЬОГО ПЕЧИВА ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ НА СХОДІ

Дата: 4 квітня 2022 о 21:00
163 перегляда

Уже сорок днів ЗСУ, Нацгвардія, рятувальники, бійці та бійчині територіальної оборони героїчно боронять Україну від російських окупантів. Ці неймовірні люди сьогодні пишуть своїм життям та своєю кров’ю нову історію нашої держави.
Поки українські захисники боронять нас на всіх фронтах, свою лепту в наближення Перемоги вносять і ті, хто знаходиться в тилу. Викладачі та працівники, студенти закладу освіти з перших днів війни активно долучилися до волонтерської діяльності: плетуть маскувальні сітки, сортують гуманітарну допомогу (одяг, медикаменти, засоби гігієни, продукти харчування), працюють у гуманітарних штабах, сприяючи у розміщенні внутрішньо-переміщених осіб у межах Тернопільської громади.
На третій день початку війни у їдальні коледжу запрацював справжній кондитерський цех. Роботу в ньому ініціювали завідувачка їдальнею Марія Безкоровайна та бухгалтер Мар’яна Вічко.
Щодня, окрім суботи та неділі, за участі викладачів і працівників освітнього закладу там випікають більше 50 кг домашніх смаколиків, які відправляють на схід України нашим захисникам та цивільному населенню. Постачальниками сировини для випічки є гуманітарні штаби Тернополя. Вкладають учасники освітнього процесу і власні кошти для придбання продуктів. Усього волонтерський кондитерський цех, використовуючи потужності їдальні коледжу, приготував більше двох тон домашнього печива.
Напад Росії на нашу країну не залякав, а ще більше згуртував українців. Україна нині єдина, сильна і непереможна, як ніколи! Ми твердо віримо у Перемогу і робимо для цього все, що можемо – кожен на своєму місці.
Ми – разом!
Ми – сильні!