УРОКИ ПАТРІОТИЗМУ «ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

Дата: 18 листопада 2021 о 22:00

На згарищах нашої історії, де що не сторінка – то купа попелу або вибілені плями, поволі, як на стертому пергаменті, проступають рядки, якими могли б пишатися найбільші народи Європи: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину!».
Такими величними рядками в книгу української історії вписано подвиг героїв Революції Гідності, воїнів АТО, всіх Героїв, які боролися і борються за незалежність і цілісність України.
Згідно Указу Президента на честь початку двох доленосних революцій у новітній історії України в календарі українців з’явилось одне із знакових національних свят – День Гідності та Свободи, яке відзначають 21 листопада.
З метою утвердження серед молоді ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття у навчальному закладі в усіх академічних групах проведено онлайн-уроки патріотизму «Земля Героїв України».
Під час заходів студенти говорили про те, що Революція Гідності змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини.
Говорили й про те, що Майдан став символом боротьби, утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.
З вдячністю усі згадували Героїв Небесної Сотні та інших учасників новітньої історії, які ціною свого життя захищали і продовжують захищати права та свободи людини.
Українці вкотре показали всьому світові свою гідність та згуртованість, показали, що ми справді державотворча нація, яка має право на своє самовизначення та на свою країну.
Але шанс на зміни дістався нам дуже дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО.
Ми усі маємо пам’ятати ціну нашої Свободи та Гідності! Подякувати тим, хто поклав життя і здоров’я заради цих цінностей.
Хто першим переступив через страх і повів за собою інших.
Хто своєю щоденною працею зробив
можливою цю боротьбу!
З Днем Гідності і Свободи!
Слава українським героям!
Слава Україні!