ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

Дата: 7 жовтня 2021 о 21:00
123 перегляда

Відповідно до плану роботи «Школи молодого викладача» на 2021-2022 н.р. 08.10.2021 р. в коледжі відбулося засідання школи молодого викладача під керівництвом заступника директора з навчально-методичної роботи Тетяни Когут на тему «Пошук ефективних моделей роботи з молодими педагогами».
Розбудова системи національної освіти України вимагає підготовки нової генерації педагогів - відповідальних, творчих, з високим рівнем розвитку педагогічної майстерності, професійної компетентності.  Молоді викладачі, які розпочинають педагогічну діяльність, мають стати «агентами змін» сучасної української освіти та безпосередньо здійснювати реформаційні перетворення в освітній сфері протягом найближчого часу.
Професійне становлення особистості педагога – довготривалий процес. Саме молоді викладачі впроваджують в життя грандіозні плани. Важливо, щоб наставником був колега, який уміє покращити і підтримати позитивне в роботі молодого педагога. Наставництво в роботі молодих колег є важливою формою науково-методичної роботи, сприянню якого і було присвячене засідання школи молодого викладача. Свій досвід молодим колегам передавали  заступник директора з навчально-методичної роботи, к.п.н. Тетяна Когут та методист коледжу Надія Задаянюк.
Тетяна Когут акцентувала основну увагу засідання на складному процесі досконалого освоєння професії та оволодіння педагогічною майстерністю. Також наголосила на сучасних підходах адміністрації в підготовці і професійному зростанні молодих викладачів.
Надія Задаянюк проаналізувала колективні та індивідуальні форми роботи з молодими колегами.
У ході заходу кожен учасник мав можливість висловити свою думку, дослухатися до порад інших колег. Також проведено консультацію для молодих викладачів з проблеми професійної адаптації.
Усі учасники засідання школи молодого викладача отримали матеріали конференції, а також своєрідне «домашнє завдання» до наступної зустрічі.