ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Дата: 29 вересня 2021 о 21:00
84 перегляда

У сучасному суспільстві відбувається багато конфліктів, телебачення повсякчас розповідає про жахливі вияви насилля та жорстокості. Тому сьогодні дуже важливо пропагувати відмову від насильства, навчати розуміти одне одного, любити людей і сприймати інших такими, які вони є. «Булінг: виклики та протидія» - актуальна на сьогодні тема.
Всеукраїнський тиждень протидії булінгу – комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у навчальному закладі. З метою запобігання різним формам насилля в студентському середовищі, в рамках тижня проведено заходи з використанням інноваційних технологій: година відвертого спілкування «Моя історія про булінг» (класні керівники Боднар О., Краснощока О.); інформаційний дайджест «Як не стати жертвою булінгу» (класні керівники МазурокО., Гураль З.); дискусійний майданчик «Булінг. Як розпізнати і що робити?» (класні керівники Кузьма О., Сукач Г.); тренінг «Профілактика булінгу в студентському середовищі» (класний керівник Бобровська Т.А.); заняття з елементами презентації «Кібербулінг – небезпечний інформаційний простір» (класний керівник Мурмила Н.); бесіда за круглим столом «Що я знаю про булінг» (класний керівник Гаврилюк Г.); правовий діалог «Відповідальність за булінг» (класний керівник Березівська Н.); засідання за круглим столом «Причини виникнення булінгу» (класний керівник Дрюченко О.); фотокомікс «НІ булінгу!» (класний керівник Кедись С.). упродовж місяця представники прес-центру студентської ради розповсюджували інформаційний буклет «Кампанія проти булінгу, кібербулінгу».
У ході спілкувань було реалізовано завдання:
-навчити підлітків виявляти основні ознаки булінгу в студентському середовищі та протистояти різним формам насилля стосовно інших чи їх самих безпосередньо;
-визначити ставлення студентів до проявів булінгу й оцінити ризик появи (або реальні прояви) булінгу в колективі;
-сформувати стійке усвідомлення бажання протистояти різним проявам насилля одних студентів стосовно інших.