ВСЯ ПРАВДА ПРО НАРКОТИКИ

Дата: 13 червня 2021 о 21:00

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики!

Якщо пияцтво на початковому етапі – це результат неправильного виховання, слабохарактерності, розбещеності, імітації дурних навичок, то наркоманія з самого початку – серйозна хвороба, що потребує спеціального лікування. Потрібні великі зусилля, щоб вилікувати і перевиховати наркомана. Немає нічого більш жахливого, аніж мати члена сім'ї – наркомана, що по своїй волі змушує страждати не тільки самого себе, а й своїх рідних.

Виходячи з загальнолюдського значення явища наркоманії, в 1987 році Генеральна Асамблея ООН постановила щорічно відмічати 26 червня Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним розповсюдженням.
Співпрацюючи з Громадською організацією «Нарконон», напередодні відзначення Міжнародного дня боротьби з наркотиками, в рамках профілактики здорового способу життя, класними керівниками груп першого курсу проведено антинаркотичну лекцію «Вся правда про наркотики».
Лекція носила інформаційний характер, студенти мали можливість дізнатись багато фактів про речовини, які отруюють людський організм та їх негативний вплив на психічний та фізичний стан людини. Опісля відбулось обговорення стосовно того, що таке щастя на думку молоді та чи можна досягти щастя за допомогою вживання наркотичних речовин.
Під час заходу було розповсюджено брошуру «10 точних фактів про наркотики», запропоновану ГО «Наркотон».
Після лекції студенти залишили свої відгуки про те, що нового вони дізналися, де будуть застосовувати ці знання та чи потрібні такі лекції для сучасної молоді.