ТРЕНІНГИ ВПЕВНЕНОЇ ПОВЕДІНКИ «ВЧИМОСЯ КАЗАТИ НІ!»

Дата: 27 травня 2021 о 21:00

Як навчитися говорити “ні”? Чому ця тема є актуальною для багатьох людей? Можна припустити, що ми свідомо чи несвідомо розуміємо, що впевнена людина більш соціально успішна, ніж невпевнена. Програма тренінгу на тему впевненої поведінки будувалася не на рекомендації провідних "роби раз, роби два", а на вправах, які дозволяли учасникам зіткнутися з темою за допомогою емоційного занурення, через особисті переживання і переживання інших.
Іноді дуже складно відмовити людині. Здається, ніби це некрасиво і незручно та все ж є моменти, коли в першу чергу, важливо подумати про себе, а лише потім про інших.
Студенти коледжу разом із психологом Валентиною Банирою з 03.05.21 по 28.05.21р. на тренінгових заняттях «Вчимося казати – НІ!» переконались, що людське життя складається з низки різноманітних випробувань, які можна успішно подолати лише при наявності впевненості у собі. Низька самооцінка формується під впливом різних факторів, але кожна людина може самостійно підвищити її, якщо буде працювати над собою.
Будь-яка людина хоче відчувати себе повноцінним членом суспільства, прагнучи здобути повагу та визнання від інших людей. Але досягти цієї мети за відсутності впевненості у собі неможливо. Людина з низькою самооцінкою сумнівається у власних здібностях, тому часто вважає себе гіршою, ніж є насправді.
Впевненість у собі – це могутня внутрішня сила та корисна звичка, яку розвивають у собі всі успішні особистості. Вона виражається у здатності самостійно ставити для себе значущу мету та позитивній оцінці власних можливостей для її досягнення. Впевненим у собі людям також властиві сумніви, страх та хвилювання. Але такі особистості твердо вірять у те, що вони зможуть подолати труднощі завдяки своїм здібностям та накопиченому життєвому досвіду.
Студенти прийшли до висновку, що: впевнена у собі людина демонструє такі якості: рішуча у своїх діях; активно використовує всі можливості; цілеспрямовано просувається до поставленої мети; має комфортні стосунки із соціумом; проявляє стійкість до життєвих труднощів; позитивно мислить; має широке коло спілкування.