ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Date: 27 вересня 2020 о 21:00, Refreshed 27 жовтня 2020 о 16:14
68 views

Виховна робота – це той аспект формування особистості, який просто не можна відкласти на потім. Навіть карантин не може стати перепоною для проведення позааудиторних заходів, які допоможуть студентам сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися. Тому 28 вересня у навчальному закладі відбувся семінар «Актуальні питання організації та координації роботи класного керівника в умовах перебування на карантині і на дистанційному навчанні» з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Учасники семінару обговорювали ідеї для організації спільної діяльності педагога та студентів.

Особливу увагу приділили правовому вихованню, яке варто спрямовувати не тільки на формування правової культури молоді шляхом накопичення правових знань, формування правових переконань, навичок правомірної поведінки. Воно має бути багатогранним і націленим на підвищення рівня правової освіченості студентів, виховання почуття особистої гідності; віри у власні сили, самодостатності (булінг); поваги до себе та інших людей; поєднання правових знань із практичною діяльністю, тобто вміння студентів застосувати отримані знання у тій чи іншій життєвій ситуації; усвідомлення гордості за свою сім’ю, рід, народ; розуміння значимості кожного для своєї нації, держави.

Юридично грамотна людина – захищена, впевнена в собі. Вона вміло вибудовує собі щит самозахисту. А це дуже важливо у сучасному суспільстві.

Також обговорювали інтерактивні форми і методи національно-патріотичного виховання у період дистанційної роботи навчального закладу, які б об’єднували студентів, хай навіть і на відстані: проекти та презентації, віртуальне відвідування музеїв, інтерв’ю, квести та ін..