СЛОВО – ЗБРОЯ – УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ!

Date: 26 лютого 2020 о 22:00
259 views

Україна сильна справжніми українцями, які дійсно люблять свою країну і люблять те, що роблять.

Україна сильна українцями, які є її гордістю, бо популяризують наше національне. Популяризують потужну зброю: українське слово, українську пісню. І роблять це щиро, з любов’ю до країни та її захисників, особливо зараз – у час війни.

Такими справжніми патріотами виступили студенти коледжу під час відкритого виховного заходу «Слово – Зброя – Українська пісня», ініціатором проведення якого була класний керівник групи 2-ХТ-ВХП-126/9 Кедись С.М.

Учасники заходу декламували вірші, написані на граніті Революції Гідності (Ірина Івасько, Тамара Левицька, Катерина Ковальова, Елійя Рондюк).

Слово, яке здатне захистити людину, встановити справедливість, прозвучало з вуст студентів-першокурсників відділення готельно-ресторанного бізнесу (група 1-ХТ-ВХК-129/9).

Поезія є водночас зброєю та лікарем. Вона здатна змінювати світ та зцілювати душі. Саме такі власні вірші читала студентка Тетяна Булавчук.

Потужна енергетика і сила відчувалась у співі учасників вокального дуету в складі Наталі Смолінської та Антоніни Попович. По-особливому звучали пісні у виконанні викладача Дрюченко О.С., керівника вокальної студії «Сузір’я» Решнюк А., студентів Парфановича Б. та Сірського С.

Українське слово та українська пісня, сповнені болем за рідну матір-Україну, за її долю, сповнені синівською любов’ю аж до самопожертви, стали сьогодні надійним щитом нашого народу перед загарбниками нашої землі.