Академія кулінарного мистецтва викладачів, випускників, студентів

Date: 8 листопада 2020 о 21:09, Refreshed 1 грудня 2022 о 13:01
ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖУ
ЗДАТНІ СКАЗАТИ СВОЄ ВАГОМЕ СЛОВО В
 ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ!!!
Колишні студенти, а сьогодні – досвідчені викладачі, співробітники, керівники структурних підрозділів, керівники торгових підприємств, закладів ресторанного господарства, відомі кухарі, кондитери – примножують славетні традиції коледжу.
ЯКЩО ТИ ХОЧЕШ БУТИ ВИЗНАЧНОЮ ЛЮДИНОЮ –
СТАНЬ ПЕРШОКЛАСНИМ КУХАРЕМ-КОНДИТЕРОМ
ХОЧЕШ СТАТИ УСІМА ШАНОВАНОЮ ЛЮДИНОЮ –
СТАНЬ ШЕФ-КУХАРЕМ
КУХАР-КОНДИТЕР – найважливіша, найсмачніша, найперспективніша професія на Землі, адже важко знайти таке місце, де люди не користувалися б послугами кухарів. Не секрет, що здорова людина – це перш за все щаслива людина.
КУХАР-КОНДИТЕР – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого.
КУХАР-КОНДИТЕР – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того, щоб творити.
Професія КУХАРА-КОНДИТЕРА – складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від працівника, щоб творчо поєднувати смак, запах і форму, але й багатьох інших знань та вмінь.
Характерним для кращих працівників сфери гостинності є те, що вони не зупиняються на досягнутому, а постійно вчаться, уважно переймають і вивчають досвід інших, беруть участь в різних професійних конкурсах та майстер-класах. А шлях до високої майстерності починається з малого.
Шлях відомих гуру кулінарії Тернополя розпочинався саме в стінах ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі». Колектив викладачів-професіоналів, які постійно вдосконалюють форми і методи навчання, застосовують новітні методики і сучасні інформаційні технології навчання, готують справжніх професіоналів.
НАШІ ВИПУСКНИКИ – ЦЕ СЛАВНІ КУЛІНАРИ КРАЮ!