Новий навчальний рік!

ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ: НОВІ ЛІДЕРИ ТА ВАЖЛИВІ ЗМІНИ НА ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ

Дата: 11 вересня о 00:00
62 перегляда

Новий навчальний рік 2024-2025 на технологічному відділенні розпочався зі зустрічі старост академічних груп спеціальності 181 «Харчові технології» з завідувачкою відділення Іриною Пиріг. Вона щиро привітала всіх зі стартом нового навчального року, побажала студентам успіхів у досягненні нових вершин, реалізації амбітних планів та плідної співпраці між здобувачами освіти та викладачами.

Перед тим, як перейти до обговорення планових питань, було проведено вибори старости технологічного відділення. За результатами голосування студенткою, яка очолить відділення, стала Вікторія Боровська – здобувачка освіти групи 3-ХТ-ВХП-5/9.

Під час зустрічі також були представлені старости академічних груп першокурсників: 1-ХТ-ВХП-9/9, 2-ХТ-ВХК-10/11 та 2-ХТ-ВХП-10/11. Вони поділилися враженнями про перші дні навчання, відзначили позитивну атмосферу у групах та налагоджений контакт між студентами, викладачами і класними керівниками, що сприяє ефективній організації освітнього процесу.

Окрім цього, на зустрічі обговорили проблемні питання, які виникли у студентів на початку року. Ірина Пиріг надала розгорнуті відповіді та запропонувала шляхи їх вирішення, наголосивши на важливості відповідального ставлення кожного студента до навчання. Зокрема, було підкреслено необхідність регулярного відвідування занять та недопустимість пропусків без поважних причин. Також завідувачка акцентувала увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку коледжу.

Під час зустрічі Ірина Пиріг також ознайомила старост академічних груп із оновленою інформацією на офіційному сайті коледжу, яка включає важливі ресурси для здобувачів освіти, актуальні новини, розклад занять, освітні програми та нормативно-правові документи. Вона закликала старост бути активними в інформуванні своїх груп про зміни та нововведення, які публікуються на сайті, щоб забезпечити ефективну комунікацію та доступ до необхідної інформації.

Особливу увагу було приділено стипендіальному рейтингу студентів нового набору, який був сформований на основі результатів вступних співбесід і Національного мультипредметного тесту (НМТ). Ірина Пиріг зазначила, що рейтинг є важливим інструментом для відзначення досягнень студентів і мотивації до подальших успіхів у навчанні. Старости були ознайомлені з критеріями, за якими формується рейтинг, а також з умовами отримання академічної стипендії, закликаючи студентів проявляти старанність та дисциплінованість для підтримки високих результатів.

Таким чином, зустріч стала не лише стартом нового навчального року, але й важливим кроком до формування міцної спільноти студентів, яка будує свою академічну кар'єру на принципах відповідальності, комунікації та співпраці.

Завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг