Новий навчальний рік!

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ ОСВІТНЮ ТРАЄКТОРІЮ

Дата: 30 серпня о 00:00

На зустрічі завідувачки технологічного відділення Ірини Пиріг з новим набором здобувачів освіти на базі повної загальної середньої освіти, була надана детальна інформація щодо можливостей здобувачів освіти у виборі освітніх компонентів і формуванні індивідуального навчального плану.

Здобувачі освіти були ознайомлені з їх правом на індивідуальну освітню траєкторію, що закріплено у Положеннях «Про порядок формування індивідуального навчального плану студента та обрання здобувачами фахової передвищої освіти дисциплін за вибором у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі» та «Про індивідуальну освітню траєкторію здобувачів фахової передвищої освіти у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі».

Здобувачам освіти було надано доступ до Каталогу дисциплін вільного вибору, де вони мали змогу ознайомитися з повним переліком освітніх компонентів та вибрати ті, що відповідають їхнім інтересам та професійним орієнтирам.

На основі зробленого вибору здобувачі освіти самостійно сформували власні індивідуальні навчальні плани. Кожен студент подав заяву, в якій зазначив ті освітні компоненти, що найбільше відповідають його професійним інтересам, амбіціям та очікуванням. Після аналізу поданих заяв, дисципліни, обрані більшістю студентів, будуть включені до їхніх індивідуальних навчальних планів. Такий підхід дозволяє максимально врахувати побажання здобувачів освіти і створити оптимальні умови для їхнього професійного розвитку.

Цей процес є важливою складовою реалізації права здобувачів освіти на індивідуальну освітню траєкторію, що сприяє не лише гнучкості в освіті, але й більш повному задоволенню освітніх і професійних запитів кожного студента.

Завідувачка технологічного відділення Ірина Пиріг